• Приключи пълната инвентаризация, Бургаските музеи се връщат към обичайното си работно време
04 Apr

Приключи пълната инвентаризация в четирите експозиции на Регионален исторически музей Бургас.
От 5 април 2016 г. Етнографската (ул.Славянска 69) и Историческата експозиция (ул. Лермонтов 31) ще се върнат към обичайното си работно време: вторник-събота от 9:00 до 17:00 часа.
Археологическата експозиция (ул. Богориди 21) ще отвори врати седмица по-късно - на 12 април, поради продължаващото освежаване на втора и трета зала.
Както вече съобщихме, от днес 4 април, Природонаучната експозиция (ул. К. Фотинов 30) е затворена за посетители във връзка със започналата подготовката за предстоящ основен ремонт на сградата - паметник на културата по програма „Красива България“.