• Искате да имате картичка с името си на глаголица? Може, но само в Бургаския музей!
10 Oct

В Историческата експозиция на Бургаския музей вече могат да бъдат закупени пощенски картички с популярни български имена, изписани на глаголица. В момента са изготвени такива с имената Златина, Мария, Георги, Александър, Катя, Иван, Елена, Димитър, Николай, Надежда, Никола, Маргарита, Таня, Милена. Автор на картичките е Диана Фъртунова – калиграф и голям приятел на музея. Картичките са в ретро стил, и са особено подходящи за подарък.
Очакваме ви в Историческата експозиция на Бургаския музей, на ул. Лермонтов №31, от 9:00 до 17:00 ч.!