• Регионален исторически музей – Бургас кани учениците на града на тематична беседа
16 Nov

По повод празника на град Бургас - Никулден, в дните от (21.11-15.12) в Историческата експозиция на Регионален исторически музей - Бургас на ул. "Лермонтов" 31, ще се провежда лекция на тема "Историята на Стария Бургас". Тя е насочена предимно към ученици и студенти, но и към всички любознателни жители и гости на Бургас, които искат да научат повече за това как градът се е развивал през времето. В лекцията ще бъде предоставена интересна информация, ще бъде обърнато внимание на емблематични личности и знакови събития.
При желание да се възползвате от беседата и за допълнителна информация, моля свържете се с представител на музея на телефон или емайл: 056 841 815; 0888009366; main@burgasmuseums.bg или на място в музея (ул. "Лермонтов" 31).
Беседата е с предварителна заявка. Вход - 6 лв. за възрастни, 3 лв. за ученици и студенти, промоционална цена на беседата за групово посещение 20 лева.
Заповядайте!