Зелен Уикенд в Музея

30 Sep

Зелен Уикенд в Музея

В дните на Зелен уикенд (1 до 3 октомври), Природонаучната експозиция на РИМ-Бургас, ул. “К. Фотинов 30“, кани бургазлии и гостите на града да се запознаят с богатото биологично разнообразие на нашия регион. В залите на музея, посетителите, заплатили входен билет, ще имат удоволствието да се насладят и на безплатна беседа. В експозицията могат да бъдат видяни различни видове растения и животни, които са характерни за Странджа планина и Бургаските влажни зони.

Беседата ще се проведе на 2 октомври (събота) от 11 часа, след предварително записване на телефон: 056-84-32-39. Поради епидемиологичната обстановка местата са ограничени.

Към зимно работно време преминават и четирите експозиции на РИМ-Бургас. От 1 октомври (петък), те ще посрещат посетители от вторник до събота включително, в часовете от 09:00 до 17:00 ч. Неделя от 09:00 до 14:00 ч.

Почивният ден на експозициите е в понеделник.

Заповядайте!