• Елате да се забавляваме с игрити на баба и дядо в двора на новата етнографска къща в Бургас
26 May

Музеят ще се включи в предстоящия спортен уикенд, който ще се проведе в Бургас от 28 до 30 май.

Замисляли ли сте се на какво е играл дядо ви, когато все още е нямало компютър? И как баба ви е прекарвала времето си, събирайки се с приятели за игри навън? Всичко това, може да научат съвременните деца в Етнографската експозиция на Регионален исторически музей Бургас (ул. „Княз Александър Батенберг“12-14) на 28 и 29 май 2021 година. Събитието включва презентация на тема „Игрите на баба и дядо, мама и татко“ и игри на двора.

За да се включите, моля да заявите участие на тел: 056 842 587 (групите са до 5 деца с един родител)

Събитието е с начални часове:

28 май (петък): 16:00 часа

29 май (събота): 10:00 часа и 16:00 часа

Презентацията е подходяща за деца над 6 години.

Цена: 5,00 лв. (за дете с един родител)