Билет на половин цена в Бургаския музей за „Седмицата на бащата 2016”

• Билет на половин цена в Бургаския музей за „Седмицата на бащата 2016”
08 Nov

Билет на половин цена в Бургаския музей за „Седмицата на бащата 2016”

Регионален исторически музей Бургас ще се включи за втора поредна година в инициативата "Седмица на бащата 2016" – част от Национална кампания „Да бъдеш Баща“. Тя е организирана от десет български неправителствени организации, които се обединяват с цел да насърчават активното участие на мъжете в грижата за децата.

Тази година Седмица на Бащата ще се проведе между 7 и 13 ноември в цялата страна. За 2016 година мотото е „Баща на място“ в чест на най-важното място, което може да заема всеки мъж – до сърцето на децата си и рамо до рамо с партньора си.
Съпричастни към кампанията и с цел да се насърчат българските бащи да прекарат повече време с децата си, от 8 до 10 ноември 2016 г. експозициите на РИМ-Бургас – Археологическа, Историческа и Етнографска, ще работят с 50% намаление от билета за посетили ги бащи с деца. Това означава, че за децата над 7 г. билетът ще е 1,00 лв., а за бащата – 2,50 лв. За децата под 7 г. входът е безплатен.

Тагове:кампания